Szöveges mező

2012

CSÜTÖRTÖK 

19:00 Sepsiszentgyörgyi Unitárius Templom – BOMA FAMILY (B) – world music

PÉNTEK

 

 

PARK

T E I N

KORZO IRISH PUB

BISTRO

16:15

Miklósi Olga és Attila

 

 

 

17:00

Stike TM

 

 

 

17:45

Spontán zenekar

Wyq-thor (H)

ALLAN NES (H)

 

18:00

 

 

 

 

18:30

Kisgyörgy Apor

Turn Back Time

Váncs I. Levente

Fadgyas Egmond

19:00

Exit Band

 

 

 

19:15

 

Duo Select

Phase

Kisgyörgy Apor

20:00

 

Stike TM

Wyq-thor (H)

Kidulthood

21:00

 

BOMA FAMILY (B)

F.A.N.

Tulipános zenekar (H)

22:00

 

 

 

WOLD RHYTHM SMOKERS (H)

23:00

 

 

 

jam session

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZOMBAT

 

 

PARK

T E I N

KORZÓ IRISH PUB

BISTRO

MÚZEUMKERT

OLD MAN’S PUB

16:15

Fadgyas Egmond

 

 

 

 

 

17:00

Duo Select

 

 

 

 

 

17:45

Kidulthood

Spontán zenekar

Stike TM

 

 

 

18:00

Turn Back Time

 

 

Váncsa I. Levente

Wyq-thor (H)

 

18:30

 

Phase

Duo Select

Miklósi Olga és Attila

ALLAN NES (H)

 

19:00

F.A.N.

 

 

 

 

 

19:15

 

Váncsa I. Levente

Tulipános zenekar (H)

Turn Back Time

 

 

19:30

 

 

 

 

Spontán zenekar

 

20:00

 

ALLAN NES (H)

Wyq-thor (H)

 Phase

 

 

21:00

 

Tulipános zenekar (H)

BOMA FAMILY (B)

 F.A.N.

LAURA ZAN & TINCA TEDDY DUO

 

22:00

 

 

 

ALLAN NES (H)

 

WILD RHYTHM SMOKERS (H)

22:30

 

 

 

 

 

 

23:00

 

 

 

jam session

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VASÁRNAP – Múzeumkert ( Old Man’s Pub)

18:00 Tulipános zenekar (H)

18:30 BOMA FAMILY (B)

19:30 SELFISH MURPHY

21:00 WILD RHYTHM SMOKERS (H)

 

 

 

2011

szeptember 16. - péntek

        TEIN             PARK             BISTRO             MERKUR (piac)

15:30      --                Vakondos Zenekar               --                             Miklósi Attila

                                                                                                            és Olga

16:15      --                      Carnival                        --                                Ego Sum

17:00 Tobacco Band          Allan Nes                Indie Folker                  Vakondos Zenekar                                                                          

17:45  Miklósi Attila     Candelabra             Minestrone Band                   Cover'n Cover

18:30  Acustic Trio         Selfish                      Carnival                          Allan Nes

                                    Murphy                     

19:15  Ego Sum                   --                       Demeter Attila                          --

20:00 Indie Folker             --                        Cover'n Cover                           --

20:00 GANESA - Vakondos Zenekar

21:00    Free                    --                         Candelabra                              --

         Connection

21:00 GANESA -  Tobacco Band

22:00     --                       --                     Gábor Humble Trio